Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Antyczna Coppo MAX SanMarco

Dachówka Antyczna Coppo Max SanMarco, kolor rosso naturalna czerwień

Dachówka Antyczna Coppo MAX SanMarco

Dachówka Antyczna Coppo Max  łączy klasyczne piękno z zaskakującymi innowacjami technicznymi, zapewniając doskonałe pokrycie zarówno dla nowych konstrukcji jak i renowacji architektonicznych. Zamki zapewniają doskonałe wyrównanie i stabilność, a krawędzie odporność na wiatr i doskonałą szczelność. Ponadto, większy rozmiar (tylko 13 sztuk na metr kwadratowy) pozwalają ograniczyć czas i koszty na etapie budowy dachu.

Dachówka SanMarco Coppo Max  jest dostępna w 4 kolorach: naturalnej czerwieni, Raffaello, Sforzesco, Classico.

◊ Cena podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dachówki Coppo MaX są oznaczone znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).

Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Antyczna Coppo MAX SanMarco , kolor Sforzesco Dachówka Antyczna coppo MAX SanMarco , kolor Classico Dachówka Antyczna coppo MAXx SanMarco, kolor Raffaello Dachówka Antyczna coppo MAX SanMarco, kolor rosso naturalna czerwień
Szczegóły techniczne
Nazwa Antyczna coppo MAX
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 42,3 x 25,9
Waga 1 szt. 3,5 kg
Ilość szt. na m2 13
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 192
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 36,5
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

Powrót do listy produktów