Jesteśmy firmą, która nie tylko sprzedaje materiały na pokrycia dachowe, ale dzięki temu że jesteśmy otwarci na nowoczesne technologie i wyczuleni na trendy obowiązujące w architekturze swoim klientom oferujemy rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy wybór wśród starannie wyselekcjonowanych pochodzących z całego świata dachówek ceramicznych o najwyższej jakości i estetyce. Pod marką dachyrustykalne.pl prowadzimy dystybucję francuskich dachówek ceramicznych Terreal, oraz dachówek włoskich Terreal Italy SanMarco, Tognana, FBM, Tegolaila, Tognana.

Dostarczając przez lata produkty wysokiej jakości zyskaliśmy uznanie klientów. Dachówki z oferty dachyrustykalne.pl spełniają surowe wymogi określone przez konserwatorów zabytków, a dzięki sprawnej organizacji procesu realizacji zamówień jesteśmy w stanie dostosować go do bieżących potrzeb i sprostać wysokim oczekiwaniom inwestorów.

Dzięki doświadczeniu i współpracy z największymi międzynarodowymi partnerami zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne.

Potrafimy sprostać złożonym oczekiwaniom klienta.