Aktualności

Strona Główna > Aktualności > Antyczna Olimpia

23 października 2017

Antyczna Olimpia

Jeden z naszych wieloletnich partnerów handlowych i jednocześnie czołowy producent dachówki na świecie, firma SanMarco z grupy Terreal, rozszerzyła swoją ofertę o kolejny model dachówki Antycznej.

W tym przypadku profil dachówki przypomina pokrycie dachu  bardzo często stosowane  we Włoszech, czyli połączenia płaskiej dachówki ceramicznej na którą układana jest  dachówka mnich.

Dachówka Olimpia ma optymalną wielkość, co zapewnia oszczędność oraz szybkość montażu  – zużycie na metr kwadratowy dachu to 12 szt. Antyczna Olimpia jest idealna do projektów domów o klasycznym południowoeuropejskim charakterze, głównie dzięki kolorystyce dodatkowo podkreślonej lekko żłobioną i fakturowaną powierzchnią.

Spośród 4 dostępnych kolorów, które można określić jako postarzane kolory śródziemnomorskie dachówek,  Antica Roma oraz Pieve Toscana, szczególnie nam się spodobały, dlatego wprowadziliśmy je do oferty dla klientów z Polski i tej części Europy Wschodniej jaką obsługujemy podczas zaopatrywania inwestycji.

Powrót do aktualności