Aktualności

Strona Główna > Aktualności > Dachówka Rully - szlachetna elegancja

20 marca 2019

Dachówka Rully – szlachetna elegancja

Dachówka płaska z zamkiem w kolorze czarnym

Nowość, która musi być wyróżniona wśród oferowanych przez nas dachówek z koncernu Terreal.
Francuska dachówka płaska Rully – to model najbardziej elegancki wśród dachówek płaskich z zamkiem z naszej aktualnej oferty. Jej piękno opiera się głównie na klasycznej prostocie, a format horyzontalny odwzorowuje z maksymalną autentycznością tradycyjne małe dachówki płaskie w typie karpiówki, stosowane na angielskich czy francuskich posiadłościach.
Dachówka Rully zapewnia zalety dachówek płaskich z zamkiem, czyli krótki czas montażu, możliwość zastosowania na dachach o mniejszym spadku, wysoką szczelność, przy zachowaniu estetyki dachów pokrytych dachówką o małym formacie.

W zależności od projektu, ceramiczna dachówka Rully daje możliwość podkreślenia szlachetnej, klasycznej estetyki na domach, czy rezydencjach odwołujących się do bardziej tradycyjnej architektury, dzięki wyraźnemu akcentowi w postaci postarzanych kolorów dachówek i odpowiedniej wielkości.

Ta ceramiczna dachówka może nadać budynkowi także nowoczesną formę, co zapewnią jej proste krawędzie i wyraźne linie jakie uzyskuje się po jej montażu. Umożliwia architektom wspaniałe możliwości wyróżnienia projektów w typie nowoczesna stodoła, w tym bardzo modnych aktualnie domów bezokapowych.
Dachówka Rully jest idealna do zastosowania jako… dachówka na elewacje budynków, zarówno na ich niewielkich fragmentach jak i na całych ścianach wpisując się w trend nawet minimalistycznej architektury.

Powrót do aktualności