Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Antyczna Olimpia SanMarco

Dachówka ceramiczna barwiona niejednorodnie, dachówka postarzana.

Dachówka Antyczna Olimpia SanMarco

Dachówka Olimpia firmy SanMarco Terreal posiada unikalny profil przypominający tzw. dachówkę rzymską czyli połączenia płaskiej płytki z dachówką mniszką.
Dzięki swojej dużej wielkości zapewnia oszczędność na materiałach oraz szybkość montażu na metr kwadratowy potrzeba tylko 12 szt.
Dachówka Olimpia jest idealna zarówno do nowoczesnych budynków jak i do domów czy willi o klasycznym południowoeuropejskim charakterze. Jej żłobiona powierzchnia nadaje nadzwyczajny charakter dachom na jakich została użyta.

Dachówka Olimpia SanMarco jest dostępna w 4 kolorach: Antica Roma, Pieve Toscana, Pontina, Medievale.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dachówki SanMarco EVO są oznaczone znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Antyczna Olimpia CF SanMarco kolor Pontina Dachówka Antyczna Olimpia CF SanMarco kolor Pieve Toscana Dachówka Antyczna Olimpia CF SanMarco kolor Medievale Dachówka Antyczna Olimpia CF SanMarco kolor Antica Roma
Szczegóły techniczne
Nazwa Antyczna Olimpia SanMarco
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 42,8 x 26,5
Waga 1 szt. 3,54 kg
Ilość szt. na m2 12
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 192
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 37,3
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów