Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Antyczna RoyalCoppo Tognana

Dachówka Antyczna RoyalCoppo kolor Neoclassico

Dachówka Antyczna RoyalCoppo Tognana

Dachówka RoyalCoppo Tognana – to dachówka łącząca formę o szerokim łuku i świeże, słoneczne, tradycyjne śródziemnomorskie barwy. Rezultatem jest wspaniały efekt nie tylko na samym dachu, ale także dla całego budynku. Wraz ze zmianą kąta padania i intensywności światła, w różnych porach dnia dachówka prezentuje dynamiczne zmiany odcieni.
Dachówka RoyalCoppo Tognana jest dostępna w 3 kolorach : naturalnej czerwieni, Neobaroque, Neocassic.

◊ Cena podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Firma Tognana uzyskała potwierdzenie zgodności dachówek z normami UNI EN 1304, EN 538/539-1/539-2/1024, EN 533/2 oraz na mrozoodporność dla krajów Europy Północnej.
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Antyczna RoyalCoppo kolor Neoclassico Dachówka Antyczna RoyalCoppo kolor Neobaroque Dachówka Antyczna RoyalCoppo kolor Natural red
Szczegóły techniczne
Nazwa Antyczna RoyalCoppo Tognana
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 42 x 25,6
Waga 1 szt. 3,3 kg
Ilość szt. na m2 13,8
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 248
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35,9
Gwarancja 10/20 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma Tognana to doświadczenie  zdobyte w ciągu 194 lat produkcji dachówek i materiałów ceramicznych. Jeden z zakładów należących do firmy zaopatrywał w dachówki ceramiczne Wenecję już od 1820 roku. Przez  ten czas z pasją rozwijała się produkcja dachówek uzupełniana kolejno o modele dachówki Marsylki, później Portugalki  przez wspaniały Royal Coppo a ostatnio model Tuscany Coppo.

Aby uzyskać długotrwały produkt o doskonałej jakości, nie wymagający konserwacji  laboratorium firmy Tognana starannie dobiera mieszanki wyłącznie wysokogatunkowej gliny z Niziny Weneckiej.

Wszystkie fazy procesu produkcji są skomputeryzowane i sterowane w taki sposób, aby uzyskać najwyższe standardy jakości. Analizy zgodności z normami przeprowadzane są codziennie według zaprogramowanego układu pobierania próbek do testów .

Obecność na rynku we Włoszech i w Europie przez 194 lat to najbardziej jednoznaczne potwierdzenie jakości i prestiżu firmy Tognana.

 

Powrót do listy produktów