Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Antyczna S10 SanMarco

Dachówka Antyczna S10 SanMarco

Dachówka S10 SanMarco–ten model to wydajność, trwałość, piękno i szybkość montażu –  zapotrzebowanie dachówki to tylko 10 sztuk na metr kwadratowy.  SanMarco w dachówce S10 na nowo interpretuje tradycyjną estetykę śródziemnomorskich dachów przy użyciu najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Ponadczasowy urok i użyteczność dachówek odkrywa właśnie linia S10: wydajność, trwałości, biokompatybilność, piękno i szybkość montażu – tylko 10 sztuk na metr kwadratowy.

Dachówka S10 jest dostępna w 4 kolorach: Rosso, Visconteo, Classico, Ticino.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.
Dachówki S10 są oznaczone znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).

Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Antyczna S10 SanMarco kolor Visconteo Dachówka Antyczna S10 SanMarco kolor Ticino Dachówka Antyczna S10 SanMarco kolor Rosso Dachówka Antyczna S10 SanMarco kolor Classico
Szczegóły techniczne
Nazwa Antyczna S10 SanMarco
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 46,9 x 30,7
Waga 1 szt. 4,1 kg
Ilość szt. na m2 10
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 144
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 39
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów