Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Holenderka FBM

Dachówka Holenderka FBM

FBM dachówka Holenderka – dachówka Holenderka FBM jest funkcjonalna i uniwersalna, z charakterystycznym podwójnym zamkiem zapewniającym doskonałą szczelność, co umożliwia, wraz z łagodnym profilem, stosowanie tego modelu nawet na spadzistych dachach, na ternach gdzie występują silne wiatry.

Dachówka Holenderka doskonale harmonizuje się z otoczeniem. Doskonała jako pokrycie dachów na dworki, folwarki i budynki stylizowane na zabytkowe.
FBM zapewnia szereg ceramicznych systemowych akcesoriów dodatkowych: gąsiory, trójniki, połaciowe dachówki wentylacyjne itd. Wielofunkcyjność i łatwość montażu elementów specjalnych daje możliwość szerokiego zastosowania i zaspokojenia potrzeb architektonicznych.

Dachówka Holenderka FBM jest dostępna w kolorach: naturalnym czerwonym odcieniu: Rosa naturalna czerwień, Rossa Rigata naturalna czerwień żłobkowana, Testa di Moro oraz w kolorze rustykalnym Antica Perugia.
Dachówka Holenderka jest oznaczona znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).

Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania oraz na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Holenderka FBM kolor Rossa, naturalna czerwień | dachyrustykalne.pl
Dachówka Holenderka FBM kolor Rossa, naturalna czerwień żłobkowana | dachyrustykalne.pl
Dachówka Holenderka FBM kolor Antica Perusia | dachyrustykalne.pl
Dachówka Holenderka FBM kolor Testa di Moro | dachyrustykalne.pl
Szczegóły techniczne
Nazwa Holenderka FBM
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 42,5 x 25,5
Waga 1 szt. 3,1 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 180
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35,4
Gwarancja 10 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma FBM, FORNACI BRIZIARELLI Marsciano,to największa fabryka dachówki na świecie. Dzięki doświadczeniu i wykorzystywaniu najnowocześniejszych maszyn i piecy w Europie FBM wytwarza dachówki o najwyższej jakości, wyróżniającej te produkty na świecie.
FBM wytwarza w swoich czterech zakładach, jedną z najbardziej kompleksowych ofert ceramiki budowlanej we Włoszech, oprócz dachówki m.in.: płytki, cegły, pustaki, różne rodzaje podłóg z terakoty.
Firma w ponad stuletniej tradycji, zawsze była w stanie przewidzieć zmieniające się wymagania rynku, oferując nowoczesne, bogate w doświadczenie i sukcesy rozwiązania.
FBM posiadając cztery zakłady produkcyjne, rocznie produkuje na rynek krajowy i międzynarodowy ponad milion ton cegieł i dachówek (materiał na pokrycie ponad sześciu milionów metrów kwadratowych dachów).

 

Powrót do listy produktów