Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Marsylka Tognana

Dachówka Marsylka Tognana, kolor Naturalna czerwień

Dachówka Marsylka Tognana

Dachówka Marsylka Tognana – dachówka marsylka doskonale nadaje się do renowacji budynków, łącząc szczególne cechy trwałości materiału i łatwości instalacji. Firma Tognana zadbała o precyzyjne i głębokie zamki, które sprawiają, że dachówka jest prawie całkowicie samo-wyrównująca. Szeroka gama akcesoriów w tym ozdobnych gąsiorów, dachówek wentylacyjnych, pozwala stworzyć kompletny dach zarówno dla klasycznych budynków miejskich jak i dla stylowych rustykalnych posiadłości.

Dachówka Marsylka Tognana jest dostępna w kolorze naturalnej czerwieni oraz fully brown.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Firma Tognana uzyskała potwierdzenie zgodności dachówek z normami UNI EN 1304, EN 538/539-1/539-2/1024, EN 533/2 oraz na mrozoodporność dla krajów Europy Północnej.
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

 

Inne dachówki marsylki tej firmy:  Flexi Tognana.

Dostępne odcienie
Dachówka Marsylka Tognana, kolor Naturalna czerwień Dachówka Marsylka Tognana, kolor Fully Brown
Szczegóły techniczne
Nazwa Marsylka Tognana
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 41,5 x 24
Waga 1 szt. 2,8 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory naturalna czerwień, brąz
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 240
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35,0
Gwarancja 10/20 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma Tognana to doświadczenie  zdobyte w ciągu 194 lat produkcji dachówek i materiałów ceramicznych. Jeden z zakładów należących do firmy zaopatrywał w dachówki ceramiczne Wenecję już od 1820 roku. Przez  ten czas z pasją rozwijała się produkcja dachówek uzupełniana kolejno o modele dachówki Marsylki, później Portugalki  przez wspaniały Royal Coppo a ostatnio model Tuscany Coppo.

Aby uzyskać długotrwały produkt o doskonałej jakości, nie wymagający konserwacji  laboratorium firmy Tognana starannie dobiera mieszanki wyłącznie wysokogatunkowej gliny z Niziny Weneckiej.

Wszystkie fazy procesu produkcji są skomputeryzowane i sterowane w taki sposób, aby uzyskać najwyższe standardy jakości. Analizy zgodności z normami przeprowadzane są codziennie według zaprogramowanego układu pobierania próbek do testów .

Obecność na rynku we Włoszech i w Europie przez 194 lat to najbardziej jednoznaczne potwierdzenie jakości i prestiżu firmy Tognana.

 

Powrót do listy produktów