Aktualności

Strona Główna > Aktualności > Jubileusz marki „Dachy Rustykalne” w Polsce

23 października 2017

Jubileusz marki „Dachy Rustykalne” w Polsce

Zbliża się już 10 lat naszej działalności. Jest nam niezwykle miło, że w tym czasie pomogliśmy klientom z Polski i krajów ościennych dokonać zakupu najwyższej jakości dachówek ceramicznych, które ubarwiają ich piątą elewację ciesząc oko i dając bezpieczeństwo.

W tym zaszczytnym dla nas momencie serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju firmy: Naszym Klientom, Naszym Partnerom, Architektom, Projektantom i Sympatykom oraz wspaniałym Wykonawcom dachów bez których te unikatowe arcydzieła architektury by nie powstały. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie już od tylu lat.

Historia i zaufani partnerzy

Od dekady dostarczamy firmom, instytucjom i inwestorom indywidualnym ceramiczne dachówki renomowanych producentów z Włoch, Francji, Niemiec, Hiszpanii i innych krajów, których jakość jest potwierdzona certyfikatami najwyższej jakości.
W czasie tych dziesięciu lat przy naszym udziale powstało setki oryginalnych projektów domów i rezydencji. Dostarczyliśmy towar do dużych obiektów hotelowo-gastronomicznych. Pomogliśmy w realizacji prestiżowych renowacji obiektów zabytkowych – zamków, pałaców i unikatowych kamienic.

Na renomę firmy wskazują solidne i sprawdzone na świecie marki. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem dachówek, cegieł i terakoty firmy FBM oraz Tognana i Tegolaia, a także dystrybutorem dachówek SanMarco Terreal i Terreal. Cały czas wprowadzamy nowe marki aby nasza oferta była bogata i atrakcyjna dla wymagających inwestorów i architektów.

Szersza oferta

Dzisiaj w ramach naszej oferty udostępniamy kilkadziesiąt modeli dachówek ceramicznych z bogatymi systemami akcesoriów uzupełniających. Wyróżniające się na rynku dachówki rustykalne i śródziemnomorskie z naszej oferty umożliwiają podkreślenie stylu i charakteru budynków, co staje się kluczowym elementem nowoczesnego budownictwa.

Jesteśmy liderem w branży

Nasza oferta nie ma sobie równych. Dzięki temu, że potrafimy sprostać najwyższym standardom jakości obsługi klienta każdego miesiąca pozyskujemy nowych zadowolonych inwestorów. Jesteśmy stałym dostawcom dachówek dla konserwatorów zabytków, deweloperów i wymagających klientów indywidualnych. Jesteśmy nadal młodą firmą, chociaż nasze doświadczenie w branży sięga nieco dalej, nieustannie rozwijamy się aby w profesjonalny sposób zaspokoić potrzeby klientów.

Dzisiaj obsługujemy następujące obszary:

– budownictwo indywidualne
– inwestycje deweloperskie
– obiekty użyteczności publicznej
– obiekty sakralne
– obiekty zabytkowe
– doradzamy w etapie projektowym i wykonawczym

Spojrzenie w przyszłość
Stawiamy na najnowsze technologie w sektorze budownictwa i monitorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Przykładem stosowania innowacyjnych rozwiązań jest wprowadzenie systemu BACHL do naszej stałej oferty handlowej. Wierzymy, że we współpracy z Państwem będziemy się nadal dynamicznie rozwijać, wspierać potrzebujących, a kolejne lata będą efektywne i obfite w obopólne sukcesy.

Powrót do aktualności