Dachówki SanMarco Terreal

Strona Główna > Oferta > Dachówki SanMarco Terreal

Firma Terreal Italia SanMarco należąca do światowego koncernu Terreal jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki dużym nakładom na badania i rozwój oraz stałemu doskonaleniu procesów produkcji i kontroli jakości SanMarco potwierdza niekwestionowany na rynku globalnym wysoki standard swoich ceramicznych materiałów budowlanych.

Tradycja, innowacyjność, jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój środowiska to wartości, które inspirują politykę firmy we wszystkich dziedzinach jej działania.

Firma Terreal Italia SanMarco produkuje szeroką gamę dachówek, cegieł i elementów specjalnych dla wszystkich potrzeb architektonicznych i budowlanych.

Terreal Italia SanMarco połączyła najbardziej zaawansowane technologie i zasady biodegradowalności w całym zakresie swoich produktów. Dachówki, cegły i ceramiczne systemowe akcesoria są produkowane z starannie wyselekcjonowanej gliny: materiału przyjaznego dla środowiska i ludzi, który zapewnia doskonałe wyniki trwałości produktów z niej wytworzonych. Terreal Italia SanMarco wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić wyjątkowo wydajną linię produkcyjną i rygorystyczną kontrolę jakości, to zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie.

Dachówki SanMarco są wynikiem słynnej dbałości o szczegóły charakterystycznej dla włoskiej tradycji przemysłowej. Od starannego doboru surowców do projektowania innowacji, każdy krok w procesie został opracowany w celu zapewnienia jak największej możliwości dopasowania modeli dachówek do każdej konstrukcji dachu.

Różnorodność kształtów i kolorów dachówek ceramicznych i innych materiałów budowlanych marki SanMarco odzwierciedla niezrównany wygląd "made in Italy" . To między innymi wspaniałe dachówki mnich-mniszka (Veneto i Piemonte), dachówki Antyczne czy portugalki. To efektowne kolory, które tak jak nazwy modeli dachówek, nawiązują do barw charakterystycznych dla poszczególnych wyróżniających się swym pięknem rejonów i miast Włoch np. Pieve Toscana, Antica Roma.

Dachówki ceramiczne z linii Terreal Italia SanMarco są odpowiednie do wszystkich stylów architektonicznych oraz technik montażu dachu na całym świecie. Są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesoriów. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.