Aktualności

Strona Główna > Aktualności > Nowość - kolor „księżycowy” na dachówkach

23 października 2017

Nowość – kolor „księżycowy” na dachówkach

Nasza oferta dachówek włoskich wzbogaciła się  o kolejny kolor –  przepiękny kolor Moonlight.

Firma Tognana, które słynie z unikatowego design wprowadziła ten unikalny kolor do dachówek Antycznych –  modelu coppo Tuscany. Jest on mieszanką pastelowych odcieni beżu i żółci podkreślonych delikatnie kolorem brązowym.

Dachówka wyśmienicie naśladuje wygląd podwójnej mnich-mniszki. Różnorodnie rozmieszczone barwy na powierzchni dachówek tworzą cienie i wrażenie rozświetlenia delikatnym blaskiem księżyca. Nowy kolor uzyskał wysokie oceny klientów w niemal całej Europie.

Dachówki w kolorze Moonlight to odpowiedź na zapotrzebowanie na jasną dachówkę utrzymaną w stylu śródziemnomorskim przeznaczoną do stylizowanych projektów willi oraz nowoczesnych projektów domów.

Ten kolor świetnie komponuje się z wykończeniami budynków w kamieniu i drewnie. Cieniowanie i faktura lica dachówek zapobiegają efektowi nienaturalnego „plastikowego” dachu. Ponadczasowość koloru Moonlight wspiera wysoka jakość produktu.

Dachówka modelu coppo Tuscany przeszła restrykcyjne badania w zakresie mrozoodporności i jest jedną z najlepszych dostępnych w Europie.

Powrót do aktualności