Aktualności

Strona Główna > Aktualności > Nowość wśród dachówek płaskich

5 października 2018

Nowość wśród dachówek płaskich

Dachówka płaska z Francji Terreal Volnay Tandem kolor Old Burgundy

W naszej ofercie pojawił się nowy model dachówki – nowoczesna dachówka płaska zakładkowa Volnay Tandem firmy Terreal. Ta wersja ceramicznej dachówki Volnay charakteryzuje się umiłowaniem geometrii, gdzie proste linie zostają lekko zmiękczone grą cieni tworzonych przez wypukły pas biegnący przez środek powierzchni dachówki.

Zastosowanie tej płaskiej dachówki przypomina pokrycie dachu przy użyciu dachówek w małym formacie. Dachówka Volnay Tandem jest jednak rozwiązaniem bardziej ekonomicznym,
jej zużycie wynosi tylko 10 szt. na metr kwadratowy.
Dachówka Volnay Tandem ma zatem optymalną wielkość, co zapewnia oszczędność oraz szybkość montażu, ma też doskonałe parametry jakościowe ceramiki z jakiej jest wykonana.

Jest idealna do projektów domów o nowoczesnym charakterze, obecnie bardzo modnych, o prostych, geometrycznych, zwartych bryłach. Nie jest jednak nudna i sztampowa dzięki wyjątkowej kolorystyce i urozmaiceniu powierzchni. Będzie komponentem zdobiącym i wyróżniającym dom – tzw. „kropką nad i”, bez stosowania zbędnych elementów zdobniczych.

Dachówka Volnay Tandem Terreal  jest dostępna w 3 kolorach: Champagne Sandfaced i Old Burgundy o lekko chropowatej, postarzanej powierzchni, oraz będącym na topie ciemnym, antracytowo- czarnym kolorze Dark Slate z gładkim wykończeniem.

Powrót do aktualności