Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka holenderka pica

Dachówka holenderka pica

Dachówka holenderka pica- dachówka z falistą powierzchnią, która pasuje do kontekstów miejskich i pozamiejskich. Została zaprojektowana w dwóch wersjach kolorystycznych: naturalnej czerwieni i ciemnego brązu. Podobnie jak wszystkie produkty Terreal Italia, dachówka holenderka spełnia również wysokie parametry wymagane do zapewnienia wydajnego i komfortowego pokrycia dachu: mrozoodporność, niska przepuszczalność, szczelność i łatwy montaż.
Dachówka Portugalka pica jest dostępna w kolorach: Rosso, Testa di moro.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dachówka Portugalka jest oznaczona znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka holenderka pica kolor rosso, naturalna czerwień| dachyrustykalne.pl Dachówka holenderka pica kolor Testa di moro| dachyrustykalne.pl
Szczegóły techniczne
Nazwa Holenderka pica
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 43 x 25,9
Waga 1 szt. 3 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 180
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35,8
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Od ponad 70 lat we włoskim budownictwie Pica posiada znaczącą pozycje. Teraz wraz z marką SanMarco wchodzi w skład międzynarodowej grupy Terreal, której wspólnym celem jest podtrzymywanie tradycji ceramiki budowlanej, potwierdzając jej rolę jako punktu odniesienia także w przyszłości.
Ekologiczne i zrównoważone budownictwo to wartości, których Pica broni i które podziela wraz z miłośnikami klasycznego i tradycyjnego budownictwa. Pica potwierdza, że ​​produkty z terakoty są najlepszym naturalnym rozwiązaniem dla zachowania krajobrazu i nadania budynkom prestiżu, zgodnie z pięknem tradycji.

Od maja 2017 r. Spółką zarządza francuska Grupa Terreal poprzez swoją spółkę zależną Terreal Italia Srl. Grupa Terreal jest światowym liderem w branży cegielni, z oddziałami we Francji, Hiszpanii, Malezji i Stanach Zjednoczonych.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii. Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów