Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt powitać Was na naszej stronie internetowej. Dziękuję w imieniu naszego zespołu, że to właśnie naszą firmę wybieracie na partnera do wykonania swojego dachu marzeń, czy ceramicznej elewacji. Jeśli odwiedzacie naszą witrynę, na której prezentujemy prawdopodobnie najbogatszą ofertę dachówek ceramicznych o najwyższej jakości w Polsce, to z pewnością wiecie, że wybieracie rzetelnego partnera, dysponującego wyjątkowo szeroką ofertą dachówek ceramicznych i cementowych o charakterze rustykalnym i śródziemnomorskim. Oferowane przez nas dachówki to produkty, które pochodzą z najbardziej renomowanych cegielni Włoch, Francji, Hiszpanii, czy USA. Pracujemy z manufakturami o tradycji sięgającej blisko dwustu, czy stu pięćdziesięciu lat. Jesteśmy generalnym dystrybutorem najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie. Wybierając współpracę z nami, wybieracie partnera, który od ponad dekady specjalizuje się realizacji pokryć z dachówek mnich i mniszka oraz jej zamienników – dachówek antycznych. Partnera, za którym stoją największe realizacje konserwatorskie, rezydencjonalne w Polsce. Partnera, który może być Waszym generalnym wykonawcą jak również dostawcą materiałów ceramicznych i akcesorii dekarskich i innych materiałów na pokrycie dachowe – blach i rynien miedzi, z cynk tytanu, obróbek dekarskich, okien dachowych, systemów wentylacyjnych i termoizolacyjnych.

Dachyrustykalne to firma, która nie tylko sprzedaje materiały na pokrycia dachowe opierając się na dachówkach z Włoch, Francji, Hiszpanii, czy USA. Dzięki temu, że jesteśmy otwarci na nowoczesne technologie i wyczuleni na trendy obowiązujące w architekturze swoim klientom oferujemy rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. W naszej ofercie poza licznymi dodatkami do wykonania dachu znajdziecie topowe pokrycia blaszane oraz materiały do wykonania pokryć dachowych z dachówek cementowych. Również rustykalnych. Wszystkim naszym klientom zapewniamy doradztwo, bardzo szeroki wybór wśród starannie wyselekcjonowanych i pochodzących z całego świata dachówek ceramicznych i cementowych o najwyższej jakości i estetyce, które dzięki bogatej gamie możliwości pozwalają na stworzenie wymarzonych dachów przez naszych klientów. Jeśli po powrocie ze słonecznej Italii, Francji, Hiszpanii, Chorwacji, wybrzeży Kalifornii, czy Portugalii uznaliście, że taki rustykalny, śródziemnomorski styl architektury odpowiada Wam i chcecie zrealizować inwestycję w takim klimacie to znaleźliście właściwego partnera do realizacji swojego domu marzeń, gdyż po pod marką dachyrustykalne.pl prowadzimy dystrybucję francuskich dachówek ceramicznych Terreal, oraz dachówek włoskich Terreal Italy SanMarco, Tognana, FBM, Tegolaila, Tognana, Ludowici. To najlepsze z najlepszych produkty jakie można stosować w naszym klimacie.

Dostarczając przez lata produkty na pokrycia dachowe o najwyższych standardach jakości, zyskaliśmy uznanie bardzo wielu klientów. Jesteśmy również generalnym wykonawcą dachów dla wielu naszych kontrahentów. Mamy niezwykłą przyjemność pracować z inwestorami z całej Polski. Naszymi klientami są architekci, osoby prywatne, dekarze, wykonawcy obiektów zabytkowych i konserwatorskich, jak również związki wyznaniowe, czy instytucje państwowe
i deweloperzy. Dachówki z oferty dachyrustykalne.pl spełniają surowe wymogi określone przez architektów oraz konserwatorów zabytków, a dzięki sprawnej organizacji procesu realizacji zamówień jesteśmy w stanie dostosować go do bieżących potrzeb i sprostać wysokim oczekiwaniom inwestorów na niemal każdej inwestycji.

Dzięki doświadczeniu i współpracy z największymi międzynarodowymi partnerami zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne i niezawodną obsługę.
Potrafimy sprostać najbardziej złożonym oczekiwaniom klienta.

Zapraszam do współpracy.
Piotr Brewczyński – Prezes Zarządu Dachyrustykalne sp. z o.o.