Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Mnich Mniszka SanMarco

Dachówka mnich w naturalnym kolorze

Dachówka Mnich Mniszka SanMarco

Dachówka mnich mniszka San Marco, jest najbardziej charakterystyczna dla panoramy krajów śródziemnomorskich jako dziedzictwo po imperium Rzymian i Bizantyjczyków. SanMarco łączy w tej dachówce, w sposób najbardziej widoczny ze wszystkich swoich produktów, tradycyjne piękno dawnych czasów z nowoczesną technologią. Tworzona w unikalnym procesie produkcji z wyselekcjonowanych odmian gliny dachówka uzyskuje idealną grubość i odporność. Zapewnia to wysokie bezpieczeństwo i maksymalną trwałość przy zachowaniu tradycyjnej, klasycznej estetyki. Szeroka kolorystyka dachówek i dostępne systemowe akcesoria ceramiczne sprawiają, iż jest to idealny wybór zarówno dla obiektów o charakterze typowo rustykalnym, jak i budynków współczesnych.
Dachówki te mogą być układane bezpośrednio na łatach drewnianych. Dzięki temu, iż dachówka mniszka posiada wystający „ząb”, zapewniona jest doskonała stabilność, nawet na stromych połaciach dachów.

Dachówka mnich mniszka SanMarco Tereal jest dostępna w 6 kolorach: Rosso, Rosso rigato, Visconteo, Classico, Ticino, Adige, Old Country.
Dachówki mnich i mniszka są oznaczone znakiem CE, spełniają parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE, jak również więcej informacji o dachówce mnich-miszka, znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dostępne odcienie
Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Visconteo Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Ticino Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Rosso Rigato - naturalna czerwień prążkowane Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Rosso - naturalna czerwień Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Oldcountry Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Classico Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Adige
Szczegóły techniczne
Nazwa mnich-mniszka SanMarco Terreal Italia
Typ dachówki mnich-mniszka
Wymiary w cm 45,5 x14,1-17,7 cm
Waga 1 szt. 2,3 kg
Ilość szt. na m2 30
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 216
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35,5
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

SanMarco, Terreal Italia jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

Marka SanMarco należy do grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.

Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

Powrót do listy produktów