Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Antyczna EVO SanMarco

Dachówka Antyczna EVO SanMarco

Dachówka Antyczna SanMarco EVO – Sanmarco EVO to dachówka, która powstała na skutek ewolucji jaką przeszedł poprzedni model dachówka Sanmarco 12. Jest to efekt syntezy technologii i innowacji firmy SanMarco. Dachówka ta ma zapewnić lepszą wydajność, trwałość dachu i estetykę. Model EVO ma podniesione krawędzie, większą grubość, lepsze odprowadzanie wody oraz wyższą falę, która jeszcze bardziej upodabnia tę dachówkę do dachówki mnich- mniszka. do zastosowania na  zabytkach, kościołach, rezydencjach stylizowanych na południowe, wszędzie tam gdzie dach ma wyglądać jak mnich i mniszka. a nie jest możliwe astosowanie dachówek w parach.

Dachówka SanMarco EVO jest dostępna w 8 kolorach: Rosso, Visconteo, Classico, Dolomite, Ticino, Adige, Testa di Moro, Dark slate.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.
Dachówki SanMarco EVO są oznaczone znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania oraz na naszej stronie www.dachyrustykalne.pl

 

Dostępne odcienie
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Rosso-naturalna czerwień Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Adige Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Classico Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Dolomite Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Ticino Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Visconteo Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Testa di Moro
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Nero
Szczegóły techniczne
Nazwa Antyczna EVO SanMarco Terreal Italia
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 44,3 x 29,2 cm
Waga 1 szt. 3,70 kg
Ilość szt. na m2 12
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień, czarny
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 192
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 37
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów