Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Antyczna EVO SanMarco

Dachówka Antyczna EVO SanMarco

Dachówka Antyczna SanMarco EVO – SanMarco EVO to dachówka uznawana za doskonały zamiennik mnich-mniszki. Powstała na skutek ewolucji jaką przeszedł poprzedni model dachówka Sanmarco 12. To efekt syntezy technologii i innowacji firmy SanMarco. Dachówka ta ma zapewnić lepszą wydajność, trwałość dachu i estetykę.
Model EVO ma podniesione krawędzie, większą grubość, lepsze odprowadzanie wody oraz wyższą falę, która jeszcze bardziej upodabnia tę dachówkę do dachówki mnich- mniszka. Do zastosowania na  zabytkach, kościołach, rezydencjach stylizowanych na południowe. Wszędzie tam gdzie dach ma wyglądać jak mnich i mniszka, a nie jest możliwe zastosowanie dachówek w parach.

Dachówka SanMarco EVO jest dostępna w 11 kolorach: Rosso, Rossa, Visconteo, Classico, Dolomite, Ticino, Mediterraneo, Adige, Grey, Testa di Moro, Nero.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.
Dachówki SanMarco EVO są oznaczone znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania oraz na naszej stronie www.dachyrustykalne.pl

 

Dostępne odcienie
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Rosso-naturalna czerwień | dachyrustykalne.pl
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Rossa | dachyrustykalne.pl Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Adige
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Ticino
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Dolomite | dachyrustykalne.pl
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Classico | dachyrustykalne.pl Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Mediterraneo | dachyrustykalne.pl Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor  Visconteo | dachyrystykalne.pl Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Grey | dachyrustykalne.pl
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Testa di Moro | dachyrustykalne.pl
Dachówka Antyczna Evo SanMarco kolor Nero | dachyrustykalne.pl
Szczegóły techniczne
Nazwa Antyczna EVO SanMarco Terreal Italia
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 44,3 x 29,2 cm
Waga 1 szt. 3,70 kg
Ilość szt. na m2 12
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień, czarny
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 192
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 37
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii. Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów