Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Marsylka Tognana Flexi

Dachówka Marsylka Flexi Tognana, kolor naturalna czerwień

Dachówka Marsylka Tognana Flexi

Dachówka Marsylka Flexi Tognana – dachówka marsylka stosowana od wielu dziesięcioleci, nadaje się do krycia dużych połaci dachu nawet o stromym nachyleniu. Dachówka marsylka Flexi posiada wyjątkowo dużą możliwość adaptacji. Prezentuje wielką wszechstronność zarówno w renowacji dachów, jak przy zastosowaniu w nowych projektach. Jej zużycie na metr kwadratowy to ilość od 12,7 do 15 sztuk. Ten model marsylki zapewnia szczelne, uniwersalne pokrycie dachowe.
Dachówka Marsylka Tognana jest dostępna w kolorze naturalnej czerwieni.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Firma Tognana uzyskała potwierdzenie zgodności dachówek z normami UNI EN 1304, EN 538/539-1/539-2/1024, EN 533/2 oraz na mrozoodporność dla krajów Europy Północnej.
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Marsylka Flexi Tognana, kolor naturalna czerwień
Szczegóły techniczne
Nazwa Marsylka Flexi Tognana
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 41,6 x 25
Waga 1 szt. 2,95 kg
Ilość szt. na m2 12,7-15
Kolory naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 232
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 31,5-36,5
Gwarancja 20 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma Tognana to doświadczenie  zdobyte w ciągu 194 lat produkcji dachówek i materiałów ceramicznych. Jeden z zakładów należących do firmy zaopatrywał w dachówki ceramiczne Wenecję już od 1820 roku. Przez ten czas z pasją rozwijała się produkcja dachówek uzupełniana kolejno o modele dachówki Marsylki, później Portugalki  przez wspaniały Royal Coppo a ostatnio model Tuscany Coppo.

Aby uzyskać długotrwały produkt o doskonałej jakości, nie wymagający konserwacji  laboratorium firmy Tognana starannie dobiera mieszanki wyłącznie wysokogatunkowej gliny z Niziny Weneckiej.

Wszystkie fazy procesu produkcji są skomputeryzowane i sterowane w taki sposób, aby uzyskać najwyższe standardy jakości. Analizy zgodności z normami przeprowadzane są codziennie według zaprogramowanego układu pobierania próbek do testów .

Obecność na rynku we Włoszech i w Europie przez 194 lat to najbardziej jednoznaczne potwierdzenie jakości i prestiżu firmy Tognana.

 

Powrót do listy produktów