Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Marsylka pica

Dachówka Marsylka pica

Dachówka Marsylka pica – dachówka doskonała do nowoczesnych pokryć dachowych o dużych powierzchniach. Cechą szczególną jest zmienny rozstaw (od 30 do 36 cm), co sprawia, że jej montaż jest niezwykle łatwy. Kształt został przebadany i udoskonalony, aby uzyskać wysoką mrozoodporność w zimnym i deszczowym klimacie, a w połączeniu z systemami dachowymi Terreal Italia gwarantuje wzrost komfortu mieszkania przez cały rok.
Dachówka Marsylka jest dostępna w kolorach: Rosso, Montefeltro.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dachówka Marsylka jest oznaczona znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka pica Marsylka kolor rosso, naturalna czerwień | dachyrusrtykalne.pl Dachówka pica Marsylka kolor Montefeltro | dachyrusrtykalne.pl
Szczegóły techniczne
Nazwa Marsylka pica
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 41,8 x 25,5
Waga 1 szt. 2,9 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 180
Minimalne nachylenie połaci dachu 35 %
Rozstaw łat w cm 30-36
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Od ponad 70 lat we włoskim budownictwie Pica posiada znaczącą pozycje. Teraz wraz z marką SanMarco wchodzi w skład międzynarodowej grupy Terreal, której wspólnym celem jest podtrzymywanie tradycji ceramiki budowlanej, potwierdzając jej rolę jako punktu odniesienia także w przyszłości.
Ekologiczne i zrównoważone budownictwo to wartości, których Pica broni i które podziela wraz z miłośnikami klasycznego i tradycyjnego budownictwa. Pica potwierdza, że ​​produkty z terakoty są najlepszym naturalnym rozwiązaniem dla zachowania krajobrazu i nadania budynkom prestiżu, zgodnie z pięknem tradycji.

Od maja 2017 r. Spółką zarządza francuska Grupa Terreal poprzez swoją spółkę zależną Terreal Italia Srl. Grupa Terreal jest światowym liderem w branży cegielni, z oddziałami we Francji, Hiszpanii, Malezji i Stanach Zjednoczonych.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii. Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

 

Powrót do listy produktów