Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Marsylka TACU SanMarco

Dachówka Marsylka TACU SanMarco Terreal, kolor natulana czerwień

Dachówka Marsylka TACU SanMarco

Dzięki klasycznemu profilowi dachówka marsylka TACU SanMarco nadaje dachom ponadczasowy styl. Zaprojektowana, aby sprostać podstawowym potrzebom budowlanym – trwałości, funkcjonalności, estetyce i komfortu mieszkania – ceramiczna dachówka TACU to tradycyjny dach, oferujący doskonałą wydajność i trwałość. Zamek dachówki pozwala na maksymalną adaptację, dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju dachu – budynków użyteczności publicznej, domów prywatnych, architektury tradycyjnej i nowoczesnej. Ten model jest idealny do renowacji i uzupełnień.
Dachówka Marsylka TACU jest dostępna w 3 kolorach: naturalnej czerwieni, Vielli oraz Brun Tabaco.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dachówka Marsylka TACU jest oznaczona znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Sprawdź również inne dachówki SanMarco Terreal w tym modelu.

Dostępne odcienie
Dachówka Marsylka TACU SanMarco Terreal, kolor Brun-tabac Dachówka Marsylka TACU SanMarco Terreal , kolor Vielli Dachówka Marsylka TACU SanMarco Terreal, kolor naturalna czerwień,
Szczegóły techniczne
Nazwa Marsylka SanMarco TACU
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 43,6 x 25,6
Waga 1 szt. 3,6 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, postarzane, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 180
Minimalne nachylenie połaci dachu 35 %
Rozstaw łat w cm 31,6-37,6
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów