Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Marsylka SanMarco

Dachówka Marsylka SanMarco

Dachówka Marsylka SanMarco – Dachówka Marsylka SanMarco jest jednym z najbardziej pożądanych przez architektów i projektantów materiałem, ze względu na jego estetyczne i funkcjonalne walory. Firma SanMarco opracowała produkt, który umożliwia zastosowanie nowoczesnych projektów z wykorzystaniem optymalnej wydajności instalacji, dzięki jej prostocie oraz dużej tolerancji przesuwu. Dachówka Marsylka SanMarco zapewnia bezprecedensową wydajność i harmonijną estetykę przy renowacji obiektów zabytkowych oraz spełnia wymagania nowoczesnych budynków.
Dachówka Marsylka jest dostępna w 6 kolorach: Rosso a cuore, Rosso, Visconteo, Nero, Testa di Moro, Grey.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dachówka Marsylka jest oznaczona znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka SanMarco Marsylka kolor Visconteo Dachówka SanMarco Marsylka kolor Testa di Moro Dachówka SanMarco Marsylka kolor Rosso Dachówka SanMarco Marsylka kolor Nero Dachówka SanMarcosan Marsylka kolor Grey Dachówka SanMarco Marsylka Cuore
Szczegóły techniczne
Nazwa Marsylka SanMarco
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 41,2 x 23,9
Waga 1 szt. 3 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 180
Minimalne nachylenie połaci dachu 35 %
Rozstaw łat w cm 32,1-35,1
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów