Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Portugalka pica

Dachówka Portugalka pica

Dachówka Portugalka pica- stworzona jako połączenie dachówek falistych i dachówek płaskich, dachówka portugalka może być również stosowana do niższych nachyleń połaci dachu (min. 30%). Łącząc klasykę i nowoczesność, zarówno pod względem kształtu, jak i koloru, ta dachówka pasuje również do współczesnej architektury. Najnowocześniejsze technologie i precyzja zastosowana w procesie produkcji pozwalają na uzyskanie dokładnych wymiarów (UNI-EN 8626:1984) niezbędnych do tego typu form, zapewniając wysoką wydajność i trwałość.
Dachówka Portugalka pica jest dostępna w kolorach: Rosso, Vecchia Urbino, Montefeltro, Tuscania, Ambrata.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dachówka Portugalka jest oznaczona znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka portugalka  pica kolor Rosso, naturalna czerwień | dachyrustykalne.pl
Dachówka portugalka  pica kolor Tuscania| dachyrustykalne.pl Dachówka portugalka  pica kolor Vecchia Urbino | dachyrustykalne.pl Dachówka portugalka  pica kolor Montefeltro | dachyrustykalne.pl Dachówka portugalka  pica kolor Ambrata | dachyrustykalne.pl
Szczegóły techniczne
Nazwa Portugalka pica Terreal
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 41,2 x 25,4
Waga 1 szt. 2,9 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 180
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

pica a brand of TERREAL logo

Od ponad 70 lat we włoskim budownictwie Pica posiada znaczącą pozycje. Teraz wraz z marką SanMarco wchodzi w skład międzynarodowej grupy Terreal, której wspólnym celem jest podtrzymywanie tradycji ceramiki budowlanej, potwierdzając jej rolę jako punktu odniesienia także w przyszłości.
Ekologiczne i zrównoważone budownictwo to wartości, których Pica broni i które podziela wraz z miłośnikami klasycznego i tradycyjnego budownictwa. Pica potwierdza, że ​​produkty z terakoty są najlepszym naturalnym rozwiązaniem dla zachowania krajobrazu i nadania budynkom prestiżu, zgodnie z pięknem tradycji.

Od maja 2017 r. Spółką zarządza francuska Grupa Terreal poprzez swoją spółkę zależną Terreal Italia Srl. Grupa Terreal jest światowym liderem w branży cegielni, z oddziałami we Francji, Hiszpanii, Malezji i Stanach Zjednoczonych.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii. Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów