Dachówki Terreal France

Strona Główna > Oferta > Dachówki Terreal France

Terreal oferuje kompletne rozwiązania dla Twojego dachu ceramicznego w ramach nowego projektu budowlanego jak i renowacji już istniejącego. Poza doskonałą funkcjonalnością Terreal przynosi rozwiązania wysoce estetyczne – niezwykle szeroka gama systemowych rozwiązań akcesoriów ceramicznych zawsze idealnie zgranych z kolorami dachówek, a gwarantuje trwałe, szczelne i estetyczne pokrycia dachowe, zgodne z najwyższymi standardami zasad budowlanych.

Niezależnie od tego, czy projekt budowlany jest tradycyjny czy jest zdecydowanie nowoczesny Terreal proponuje rozwiązania zgodne z Twoimi wyborami architektonicznymi. Tak więc, w dachówkach można wybrać spośród ponad 60 różnych modeli, aby zaspokoić potrzeby architektoniczne każdego inwestora przy nawet najodważniejszych projektach budowlanych. Najczęściej dachówki ceramiczne Terreal jako produkty zaliczane do klasy premium wybierane są przez architektów i inwestorów do projektów rezydencji, willi i luksusowych posiadłości opartych na tradycyjnym stylu włoskim, francuskim, hiszpańskim czy angielskim, jednak odwołanie do tradycji nie jest równoznaczne z ograniczeniami architektonicznymi: można tworzyć unikalne dachy, a ceramiczne dachówki i różnorodne akcesoria wykończeniowe doskonale to umożliwiają, nadając osobistą „pieczęć” na dachu.

Dachówki ceramiczne Terreal odzwierciedlają głównie tożsamość krajobrazów Francji, ale nie tylko. Dachówki płaskie, mnich - mniszka czy dachówki faliste to dziedzictwo kultury europejskiej i światowej. Odnajdą one swoje miejsce we wszystkich Twoich projektach, czy to na renowację budynku czy współczesny projekt architektoniczny. Ponadto produkty Terreal to nie tylko dachówki ceramiczne, to również inne materiały budowlane jak fasady wentylowane, cegły, pustaki czy podłogi.