Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Mnich-Mniszka SanMarco

Dachówka mnich w naturalnym kolorze

Dachówka Mnich-Mniszka SanMarco

Dachówka mnich-mniszka San Marco- dachówka mnich-mniszka jest najbardziej charakterystyczna dla panoramy krajów śródziemnomorskich jako dziedzictwo po imperium Rzymian i Bizantyjczyków. SanMarco łączy w tej dachówce, w sposób najbardziej widoczny ze wszystkich swoich produktów, tradycyjne piękno dawnych czasów z najnowocześniejszą technologią. Tworzona w unikalnym procesie produkcji z wyselekcjonowanych odmian gliny dachówka uzyskuje idealną grubość i odporność. Zapewnia to wysokie bezpieczeństwo i maksymalną trwałość przy zachowaniu tradycyjnej, klasycznej estetyki. Szeroka kolorystyka i dostępne systemowe akcesoria ceramiczne sprawiają, iż jest to idealny wybór zarówno dla obiektów o charakterze typowo rustykalnym, jak i budynków współczesnych.
Dachówki te mogą być układane bezpośrednio na łatach drewnianych. Dzięki temu, iż dachówka mniszka posiada wystający „ząb”, zapewniona jest doskonała stabilność, nawet na stromych połaciach dachów.

Dachówka mnich-mniszka SanMarco Tereal jest dostępna w 6 kolorach: Rosso, Rosso rigato, Visconteo, Classico, Ticino, Adige, Old Country.
Dachówki mnich i mniszka są oznaczone znakiem CE, spełniają parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE, jak również więcej informacji o dachówce mnich-miszka, znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

◊ Cena dachówki podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dostępne odcienie
Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Visconteo Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Ticino Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Rosso Rigato - naturalna czerwień prążkowane Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Rosso - naturalna czerwień Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Oldcountry Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Classico Dachówka mnich-mniszka SanMarco kolor Adige
Szczegóły techniczne
Nazwa mnich-mniszka SanMarco Terreal Italia
Typ dachówki mnich-mniszka
Wymiary w cm 45,5 x14,1-17,7 cm
Waga 1 szt. 2,3 kg
Ilość szt. na m2 30
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 216
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35,5
Gwarancja 30 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma SanMarco jest liderem wśród producentów pokryć dachowych oraz cegieł elewacyjnych we Włoszech. Dzięki nowoczesnym procesom produkcji i kontroli jakości, SanMarco potwierdza niekwestionowaną wysoką jakość włoskiego stylu.

SanMarco należy do Grupy Terreal – dużej międzynarodowej firmy z 26 fabrykami i obecnością w ponad 30 krajach. Jest to największa firma produkująca dachówki i systemy ścienne, z ponad 150 letnim doświadczeniem.
Grupa Terreal została założona w 2000 roku, czerpiąc siły z głównych marek o głębokich korzeniach w tradycjach skąd pochodzą i scala obecnie 7 prestiżowych marek: Lambert, TBF, GUIRAUD, Lahera, Ludowici, CABEZON i we Włoszech właśnie Sanmarco, włoskiego lidera w elementach z terakoty.

Linia produktów Terreal pasuje do wszystkich stylów architektonicznych, potrzeb oraz technik układania na całym świecie. Jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej z szerokim wachlarzem akcesorii.Terreal opracował zaawansowany technologicznie proces zmiany gliny w produkt o wysokiej jakości, estetyczny, odgrywający dużą rolę we współczesnym budownictwie. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktów, Terreal monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego, od wydobycia gliny, do wysyłki gotowego produktu i stale pracuje nad ulepszaniem produktów oraz tworzeniem nowych.

 

Powrót do listy produktów