Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka mnich-mniszka Tegolaia

Dachówka mnich-mniszka Tegolaia 45 cm, kolor rosso, naturalna czerwień

Dachówka mnich-mniszka Tegolaia

Dachówka mnich-mniszka Tegolaila – ten model dachówki mnich i mniszka o długości 45 cm, jak wszystkie  produkty ceramiczne tej firmy, jest produkowany w kolorach uzyskiwanych wyłącznie z wysokiej jakości mieszanin różnych glinek, a w przypadku koloru bruno wraz z pigmentami pochodzenia mineralnego.
Wykończenie lica dachówki może być gładkie lub rowkowane.
Dachówka mnich- mniszka Tegolaia dzięki glinie, oraz najnowocześniejszej technologii produkcji  zaspokoi zróżnicowane zapotrzebowanie na dachy nowoczesne oraz pokrycia dachowe na zabytkowych budowlach. W kraju pochodzenia tych dachówek stosowane są głównie na dachach północnych terenów Włoch. W Polsce szczególnie ceniony jest kolor naturalnej czerwieni w tym modelu.
Ze względu na dopasowanie do barwy historycznych dachóweki może być wykorzystywany przy renowacji i remontach obiektów zabytkowych.

Dachówka mnich dostępna z otworem montażowym. Dachówka mniszka z „wspornikiem” na spodniej powierzchni.

Dachówka mnich-mniszka 45 cm Tegolaia jest dostępna w kolorach: Rosso, Rossato Liscio, Bruno Liscio, Chiaro Pastello rigato, Rosato Rigato, Bruno Rigato.

Ciekawym rozwiązaniem jest również zestawienie kolorów Tetto Mix, stworzonym przez połączenie czerwonego, jasnym pastelowym i brązowym. Kolory Tettomix są wstępnie dobrane na każdej palecie.

◊ Cena dachówki mnich-mniszka podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Dostępne odcienie
Dachówka mnich-mniszka Tegolaia 45 cm, kolor rosso, naturalna czerwień Dachówka mnich-mniszka Tegolaia 45 cm, kolor bruno liscio Dachówka mnich-mniszka Tegolaia 45 cm, kolor Bruno liscio rigato Dachówka mnich-mniszka Tegolaia 45 cm, kolor Chiaro Pastello rigato Dachówka mnich-mniszka Tegolaia 45 cm, zestawienie kolorów Tettomix
Szczegóły techniczne
Nazwa mnich-mniszka Tegolaia
Typ dachówki mnich-mniszka
Wymiary w cm 45 x 13,5-17,3 cm
Waga 1 szt. 1,95
Ilość szt. na m2 30
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 288
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35,5-36,5 cm
Gwarancja 10/20 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Grupa przemysłowa Tegolaia prawie od dwóch wieków produkuje materiały na jeden z najważniejszych elementów konstrukcji budynku: dach.
Dachówki Tegolaia, otrzymywane są poprzez staranny dobór rodzajów gliny, która decyduje o jakości produktu. Skomputeryzowany proces produkcyjny formowania i wypalania dachówek produkowanych przez Tegolaia Industrial Group poddawany jest szczegółowym kontrolom, które sprawdzają dokładność wymiarów, standardy wodoodporności i wytrzymałości na zginanie.

Tegolaia dostosowuje swoją produkcję do różnych wymagań estetycznych, technicznych i architektonicznych, polega na ciągłym monitoringu rynku przeprowadzonego przez Grupę, zawsze zwraca uwagę na ewolucję materiałów i technologii wykorzystywanych przy tworzeniu ostatecznego produktu. To nie przypadek, że motto firmy brzmi: „Jakość bez kompromisów”.

Powrót do listy produktów