Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Płaska Tognana

Dachówka ceramiczna płaska przypominająca łupek kolor ceglasty

Dachówka Płaska Tognana

Dachówka płaska Tognana – Jej płaska forma i prostokątny kształt zapewnia doskonałą szczelność i odprowadzanie wody dla dachów o znacznym spadku.
Dachówka płaska Tognana idealnie nadaje się do nowoczesnych projektów architektonicznych, gdzie stosowane są proste krawędzie i czyste linie.
Dachówka płaska Tognana jest dostępna w kolorze naturalnej czerwieni w 2 fakturach powierzchni oraz Fully Brown.

◊ Cena podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Firma Tognana uzyskała potwierdzenie zgodności dachówek z normami UNI EN 1304, EN 538/539-1/539-2/1024, EN 533/2 oraz na mrozoodporność dla krajów Europy Północnej.
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Płaska Tognana kolor Fully Brown łupana Dachówka Płaska Tognana łupana kolor natural red Dachówka Płaska Tognana kolor natural red Dachówka Płaska Tognana kolor natural red, łupana
Szczegóły techniczne
Nazwa płaska Tognana
Typ dachówki płaska zakładkowa
Wymiary w cm 41,8 x 24,5
Waga 1 szt. 3,15 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 240
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 35 cm
Gwarancja 10/20 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma Tognana to doświadczenie  zdobyte w ciągu 194 lat produkcji dachówek i materiałów ceramicznych. Jeden z zakładów należących do firmy zaopatrywał w dachówki ceramiczne Wenecję już od 1820 roku. Przez  ten czas z pasją rozwijała się produkcja dachówek uzupełniana kolejno o modele dachówki Marsylki, później Portugalki  przez wspaniały Royal Coppo a ostatnio model Tuscany Coppo.

Aby uzyskać długotrwały produkt o doskonałej jakości, nie wymagający konserwacji  laboratorium firmy Tognana starannie dobiera mieszanki wyłącznie wysokogatunkowej gliny z Niziny Weneckiej.

Wszystkie fazy procesu produkcji są skomputeryzowane i sterowane w taki sposób, aby uzyskać najwyższe standardy jakości. Analizy zgodności z normami przeprowadzane są codziennie według zaprogramowanego układu pobierania próbek do testów .

Obecność na rynku we Włoszech i w Europie przez 194 lat to najbardziej jednoznaczne potwierdzenie jakości i prestiżu firmy Tognana.

 

Powrót do listy produktów