Dachówki Płaskie zakładkowe

Strona Główna > Oferta > Dachówki Płaskie zakładkowe

Ceramiczne dachówki zakładkowe o płaskim profilu to niezwykle popularne ostatnio pokrycie dachowe. Dachówki płaskie szczególnie dobrze wyglądają na nowoczesnych budynkach o prostej bryle, świetnie wpisują się w trend budynków stylizowanych na „nowoczesne stodoły”, projekty domów, a nawet całych osiedli w tym stylu są ostatnio bardzo modne. Płaski kształt i smukły profil nadaje dachom nowoczesną uniwersalną elegancję. Dzięki szerokiej szerokim zamkom dachówki są łatwe w układaniu i bardzo szczelne.

W naszej ofercie znajdują się zarówno zakładkowe dachówki płaskie o dużym formacie, gdzie zużycie na metr kwadratowy pokrycia dachu to tylko 10 sztuk, jak również mniejsze dachówki zakładkowe nawiązujące do stylu na przykład dachów angielskich, o zużyciu 18-22 sztuk na metr kwadratowy.

Kolory dachówek płaskich, które znajdziecie Państwo u nas to nie tylko najbardziej popularna dachówka ceramiczna w kolorze czarnym lub antracytowym, ale to również modny kolor szary, jak i barwy śródziemnomorskie czy kolory rustykalne. Właśnie te ostatnie cieniowane kolory dachówek ceramicznych zwracają szczególną uwagę projektantów i architektów doceniających ich oryginalny, tradycyjny charakter podkreślający wyjątkowość i prestiż budynków.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo dachówki płaskie firmy Terreal France, Tognana oraz FBM.