Oferta

Strona Główna > Oferta > Dachówka Portugalka Tognana

Dachówka Portugalka Tognana kolor Neodoric

Dachówka Portugalka Tognana

Dachówka Portugalka Tognana – dachówka ta stała się klasykiem w świecie budownictwa dzięki swojej atrakcyjnej konstrukcji i doskonałemu systemowi odprowadzania deszczówki. Model ten zapewnia bardzo krótki czas realizacji prac pokrywczych, nawet w przypadku bardzo dużych połaci, idealnie w linii prostej. Szeroka gama akcesoriów i elementów specjalnych w tym kominków i dachówek wentylacyjnych pozwala na tworzenie kompletnych i zgodnych ze sztuką budowlaną dachów.
Dachówka Portugalka Tognana jest dostępna w kolorach: naturalnej czerwieni, Fully Brown, Neoclassic, Neogothic, Noeromanesque.

◊ Cena podawana jest w indywidualnie kalkulowanej wycenie.

Firma Tognana uzyskała potwierdzenie zgodności dachówek z normami UNI EN 1304, EN 538/539-1/539-2/1024, EN 533/2 oraz na mrozoodporność dla krajów Europy Północnej.
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania na naszej stronie.

Dostępne odcienie
Dachówka Portugalka Tognana kolor Neogothic Dachówka Portugalka Tognana kolor Fully Brown Dachówka Portugalka Tognana kolor Neoclassic Dachówka Portugalka Tognana kolor natural red Dachówka Portugalka Tognana kolor Neoromanesque
Szczegóły techniczne
Nazwa Portugalka Tognana
Typ dachówki zakładkowa
Wymiary w cm 41,5 x 25,5
Waga 1 szt. 2,8 kg
Ilość szt. na m2 14
Kolory śródziemnomorskie, naturalna czerwień
Powierzchnia naturalna
Ilość szt. na palecie 186
Minimalne nachylenie połaci dachu 30 %
Rozstaw łat w cm 34,5 cm
Gwarancja 10/20 lat
Kraj pochodzenia Włochy
O Firmie

Firma Tognana to doświadczenie  zdobyte w ciągu 194 lat produkcji dachówek i materiałów ceramicznych. Jeden z zakładów należących do firmy zaopatrywał w dachówki ceramiczne Wenecję już od 1820 roku. Przez  ten czas z pasją rozwijała się produkcja dachówek uzupełniana kolejno o modele dachówki Marsylki, później Portugalki  przez wspaniały Royal Coppo a ostatnio model Tuscany Coppo.

Aby uzyskać długotrwały produkt o doskonałej jakości, nie wymagający konserwacji  laboratorium firmy Tognana starannie dobiera mieszanki wyłącznie wysokogatunkowej gliny z Niziny Weneckiej.

Wszystkie fazy procesu produkcji są skomputeryzowane i sterowane w taki sposób, aby uzyskać najwyższe standardy jakości. Analizy zgodności z normami przeprowadzane są codziennie według zaprogramowanego układu pobierania próbek do testów .

Obecność na rynku we Włoszech i w Europie przez 194 lat to najbardziej jednoznaczne potwierdzenie jakości i prestiżu firmy Tognana.

 

Powrót do listy produktów