Aktualności

Strona Główna > Aktualności > Nowy zestaw barw od Terreal - Raffaello - subtelność i elegancja

14 lipca 2023

Nowy zestaw barw od Terreal – Raffaello – subtelność i elegancja

Zachwycający kolor Raffaello, nowość od Terreal Italia, to przydające lekkości barwy w stylu prowansalskim.
Barwy w zestawie Raffaello charakteryzują się delikatnością i subtelnym urokiem, które doskonale współgrają z naturalnym środowiskiem.

Dachówki portugalki w tym kolorze tworzą spokojną, pastelową atmosferę. Zgaszony jasnoceglasty kolor nadaje subtelności i elegancji  tradycyjnej i  nowoczesnej architekturze. Natomiast dachówki w odcieniach beżu mają delikatny, jasny kolor, który ładnie kontrastuje z błękitem nieba i zielenią roślinności. Odwołaniem do barwy nieba są również pojawiające się szarobłękitne i fioletowe tony, które wychwyci oko architekta.

Kolor Raffaello dachówek, tworzy piękne harmonijne połączenie z otaczającym krajobrazem, szczególnie jeśli  przestrzeń wokół  domu jest ukształtowana w charakterze śródziemnomorskim czy prowansalskim. Odcienie brązu, terakoty, szarości i beżu są doskonale dopasowane do naturalnych barw Prowansji, gdzie dominują pola lawendy, oliwki, winnice i słońce.

Dachówki Raffaello tworzą niepowtarzalny charakter architektury, nadając budynkom rustykalny urok i oddając atmosferę południowej Francji.

Dachówka portugalka SanMarco CF kolor Raffaello

Powrót do aktualności